Aleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap VAleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap VAleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap VAleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap V

OSIEDLE IRYSOWA

Na pograniczu Łodzi, Rąbienia i Aleksandrowa Łódzkiego powstaje Osiedle „Irysowa”. Dwupiętrowe, kameralne budynki mieszkalne zostały wkomponowane w istniejący kompleks zieleni i starodrzewia tworząc idealne miejsce do zamieszkania. Oprócz cichej i spokojnej okolicy, pomiędzy osiedlem domków jednorodzinnych, idealną lokalizację osiedla dopełnia sąsiadujący rezerwat przyrody w Rąbieniu, który jest jednym z najciekawszych miejsc przyrodniczych w centralnej Polsce.

Jesteśmy przekonani, iż tak doskonała lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy, wśród dużej ilości zieleni, z dobrym i szybkim dostępem do punktów handlowych i usługowych oraz placówek rekreacyjnych stanowić będzie doskonałe miejsce do zamieszkania.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy V etapu - blok nr 6 w II kwartale 2019 r., zakończenie wiosną 2021 r.

Liczba budynków:

inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne

Liczba mieszkań:

w każdym budynku znajduje się po 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275cm do 295cm wysokości

Standard budowy:

standard deweloperski, metoda tradycyjna, cegła ceramiczna, docieplenie styropianem 15cm, zasilanie w ciepło z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe: 

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

miejsca naziemne w ilości odpowiadającej jedno miejsce na jeden lokal mieszkalny

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle „Irysowa” to kompleks  sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się po 21 mieszkań o powierzchni od 28 do 73 m2 . Oferta obejmuje 1-2-3 pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Do każdego mieszkania przynależny jest jeden balkon oraz komórka lokatorska bez żadnych dodatkowych dopłat. Inwestor zadba również o odpowiednie zagospodarowanie całego kompleksu osiedla z odpowiednią ilością miejsc parkingowych, ciągów pieszych, uliczek wewnętrznych oraz placu zabaw dla dzieci.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Łodzi, północnej części Rąbienia i południowo-wschodniej części Aleksandrowa Łódzkiego, przy ul. Irysowej.

Komunikacja

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a w odległości 450m przystanek komunikacji łódzkiej.

Edukacja

W odległości 1 km od osiedla znajdują się dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, w tym Szkoła Sportowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego, która posiada najlepsze w województwie łódzkim zaplecze lekkoatletyczne z własnymi halami oraz stadionem. Przy szkole znajduje się również basen miejski.

Opieka medyczna

Dostęp do najbliższej opieki medycznej zapewniają placówki UNIMED NZOZ - 700 m, SPZOZ – 2,9 km.

Sklepy i usługi

W bezpośredniej okolicy znajdują się osiedlowe sklepy spożywcze, Stokrotka, Intermarche oraz małe centrum handlowe UNI RYNEK i banki. W odległości około 500m znajduje się również centrum hotelowo rekreacyjne „Jan Sander”.

Sport

Spacer na nowoczesny kompleks sportowy MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim zajmie około 10min.Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.