Aleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap II

Image

Aleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap II

Na pograniczu Łodzi, Rąbienia i Aleksandrowa Łódzkiego powstaje Osiedle „Irysowa”. Dwupiętrowe, kameralne budynki mieszkalne zostały wkomponowane w istniejący kompleks zieleni i starodrzewia tworząc idealne miejsce do zamieszkania. Oprócz cichej i spokojnej okolicy, pomiędzy osiedlem domków jednorodzinnych, idealną lokalizację osiedla dopełnia sąsiadujący rezerwat przyrody w Rąbieniu, który jest jednym z najciekawszych miejsc przyrodniczych w centralnej Polsce.

Jesteśmy przekonani, iż tak doskonała lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy, wśród dużej ilości zieleni, z dobrym i szybkim dostępem do punktów handlowych i usługowych oraz placówek rekreacyjnych stanowić będzie doskonałe miejsce do zamieszkania.

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy II etapu w IV kwartale 2018r., zakończenie: marzec 2020r.

Liczba budynków:

inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne

Liczba mieszkań:

w każdym budynku znajduje się po 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275cm do 295cm wysokości

Standard budowy:

standard deweloperski, metoda tradycyjna, cegła ceramiczna, docieplenie styropianem 15cm, zasilanie w ciepło z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

miejsca naziemne w ilości odpowiadającej jedno miejsce na jeden lokal mieszkalny

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle „Irysowa” to kompleks  sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się po 21 mieszkań o powierzchni od 28 do 73 m. Oferta obejmuje 1-2-3 pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Do każdego mieszkania przynależny jest jeden balkon oraz komórka lokatorska bez żadnych dodatkowych dopłat. Inwestor zadba również o odpowiednie zagospodarowanie całego kompleksu osiedla z odpowiednią ilością miejsc parkingowych, ciągów pieszych, uliczek wewnętrznych oraz placu zabaw dla dzieci.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Łodzi, północnej części Rąbienia i południowo-wschodniej części Aleksandrowa Łódzkiego, przy ul. Irysowej.

Komunikacja

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a w odległości 450m przystanek komunikacji łódzkiej.

Edukacja

W odległości 1 km od osiedla znajdują się dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, w tym Szkoła Sportowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego, która posiada najlepsze w województwie łódzkim zaplecze lekkoatletyczne z własnymi halami oraz stadionem. Przy szkole znajduje się również basen miejski.

Opieka medyczna

Dostęp do najbliższej opieki medycznej zapewniają placówki UNIMED NZOZ - 700 m, SPZOZ – 2,9 km.

Sklepy i usługi

W bezpośredniej okolicy znajdują się osiedlowe sklepy spożywcze, Biedronka, Intermarche oraz małe centrum handlowe UNI RYNEK i banki. W odległości około 500m znajduje się również centrum hotelowo rekreacyjne „Jan Sander”.

Sport

Spacer na nowoczesny kompleks sportowy MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim zajmie około 10min.

Lokalizacja