Aleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap V

Image

Aleksandrów Łódzki - Osiedle Irysowa Etap V

Na pograniczu Łodzi, Rąbienia i Aleksandrowa Łódzkiego powstaje Osiedle „Irysowa”. Dwupiętrowe, kameralne budynki mieszkalne zostały wkomponowane w istniejący kompleks zieleni i starodrzewia tworząc idealne miejsce do zamieszkania. Oprócz cichej i spokojnej okolicy, pomiędzy osiedlem domków jednorodzinnych, idealną lokalizację osiedla dopełnia sąsiadujący rezerwat przyrody w Rąbieniu, który jest jednym z najciekawszych miejsc przyrodniczych w centralnej Polsce.

Jesteśmy przekonani, iż tak doskonała lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy, wśród dużej ilości zieleni, z dobrym i szybkim dostępem do punktów handlowych i usługowych oraz placówek rekreacyjnych stanowić będzie doskonałe miejsce do zamieszkania.

Osiedle „Irysowa” to kompleks  sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się po 21 mieszkań o powierzchni od 28 do 73 m2 . Oferta obejmuje 1-2-3 pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Do każdego mieszkania przynależny jest jeden balkon oraz komórka lokatorska bez żadnych dodatkowych dopłat. Inwestor zadba również o odpowiednie zagospodarowanie całego kompleksu osiedla z odpowiednią ilością miejsc parkingowych, ciągów pieszych, uliczek wewnętrznych oraz placu zabaw dla dzieci.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Łodzi, północnej części Rąbienia i południowo-wschodniej części Aleksandrowa Łódzkiego, przy ul. Irysowej.

Komunikacja

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a w odległości 450m przystanek komunikacji łódzkiej.

Edukacja

W odległości 1 km od osiedla znajdują się dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, w tym Szkoła Sportowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego, która posiada najlepsze w województwie łódzkim zaplecze lekkoatletyczne z własnymi halami oraz stadionem. Przy szkole znajduje się również basen miejski.

Lokalizacja