Apartamenty Krakowska 42 - Budynek B - Etap IApartamenty Krakowska 42 - Budynek B - Etap IApartamenty Krakowska 42 - Budynek B - Etap I

W otulinie największego Łódzkiego parku – „Kompleksu Leśno-Rekreacyjnego na Zdrowiu”, z dala od zgiełku miasta, choć w samym jego serca powstaje inwestycja „APARTAMENTY KRAKOWSKA 42”.

„Apartamenty Krakowska” to prestiżowa inwestycja powstająca w Łodzi, dzielnicy Polesie przy ulicy Krakowskiej 42.
Dwa kameralne budynki wielorodzinne sąsiadujące z tak  dużym obszarem leśnym wpływającym w dużym stopniu na jakość miejskiego powietrza, na terenie którego zlokalizowane są: ogród zoologiczny, ogród botaniczny, obiekty sportowe – Aquapark Fala.
Obiekty rekreacyjne dla dzieci i młodzieży oraz liczne pomniki przyrody niewątpliwie zapewniają duży komfort życia w każdym przedziale wiekowym.
Wraz z doskonałą lokalizacją nasze budynki będzie wyróżniać nowoczesna architektura, wyższy standard wykończenia, a komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe są bez dodatkowych opłat.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy I etapu jesień 2020r., zakończenie wiosna 2022

Liczba budynków:

inwestycja składa się z 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne

Liczba mieszkań:

w każdym budynku znajduje się po 19 lokali mieszkalnych i cztery garaże

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265cm do 285cm wysokości

Standard budowy:

standard deweloperski, metoda tradycyjna, cegła ceramiczna, docieplenie styropianem 15cm, zasilanie w ciepło gazowe – własna kotłownia

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe: 

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

miejsca naziemne w ilości odpowiadającej jedno miejsce na jeden lokal mieszkalny

Przyroda:

W okolicy inwestycji znajduje się Park im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ogród zoologiczny oraz ogród botaniczny.

Opis inwestycji

Osiedle „Krakowska” to inwestycja dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, w których znajduje się po 19 mieszkań o powierzchni od 45 do 82 m2. Oferta obejmuje 2-3-4 pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym. Do każdego mieszkania przynależny jest jeden balkon, komórka lokatorska bez żadnych dodatkowych dopłat oraz możliwość wykupienia garażu. Nasza inwestycja zapewnia odpowiednią ilości miejsc parkingowych, plac zabaw dla dzieci oraz stworzenie przestronnego pasa zieleni.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Łódź Polesie to nie tylko dzielnica mieszkaniowa Łodzi, ale obszerny teren, na którym znajduje się rezerwat przyrody „Polesie Konstantynowskie” oraz obszerne tereny zieleni.

Komunikacja

Ulica Krakowska jest objęta komunikacją miejską, dzięki czemu możemy dotrzeć do głównych ulic miasta. W odległości 200m znajduje się najbliższy przystanek autobusowy. Nieopodal znajduje się dworzec kolejowy oraz PKS – Łódź Kaliska, który pozwala dotrzeć do większości miast w Polsce. Do ścisłego centrum miasta jest niespełna 5km.

Edukacja

Nieopodal od osiedla znajdują się liczne przedszkola oraz licea ogólnokształcące.

Opieka medyczna

Dostęp do najbliższej opieki medycznej zapewniają szpital im. M. Madurowicza oddalonej o około 3km.

Sklepy i usługi

W bezpośredniej okolicy znajdują się osiedlowe sklepy spożywcze, Biedronka oraz liczne punktu usługowe takie jak banki, fryzjer, salon urody, kwiaciarnia oraz usługi krawieckie. W odległości około 600m znajduje się również restauracja „Na Zdrowie’.

Sport

Bliskość do wszelkich obiektów sportowych i rekreacyjnych nadaje znacznie więcej plusów do naszej lokalizacji. W odległości 600m znajduje się Piłkarski Ośrodek Treningowy UMŁ, a nieopodal dalej AquaPark Fala, stadion miejski w Łodzi oraz ośrodek sportowy z licznymi kortami tenisowymi.


Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.

Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.