Apartamenty Marysińska

Inwestycja

Inwestycja „Apartamenty Marysińska” będzie obejmowała dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z wydzielonym parkingiem. Planowany termin ukończenia inwestycji to III-IV kwartał 2018 r. 

Charakterystyka

Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy tak również Apartamenty Marysińska zostanie zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegieł i pustaków ceramicznych. Ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem o grubości 15 cm i zaciągnięte tynkiem mineralnym. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości oraz energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. i instalacje teletechniczne. Dla każdego lokalu – domu zostanie przydzielona komórka lokatorska. Miejsca parkingowe bezpłatne, ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców budynku.

Korzyści z zakupu 

Mając na uwadze, iż zakup mieszkania dla wielu osób jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, stworzyliśmy na podstawie dotychczasowego doświadczenia zarówno w budownictwie komercyjnym, budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym, optymalny projekt, który zapewni Państwu jak najlepsze warunki funkcjonalne i optymalnie zmniejszy koszty przyszłych opłat. Wypracowana możliwość zakupu materiałów odpowiedniej jakości za odpowiednią cenę oraz własna firma budowlana daje nam szanse zminimalizowania kosztów budowy, a co za tym idzie zaproponowania Państwu najlepszych cen sprzedaży mieszkań. 

Lokalizacja

Osiedle Apartamenty Marysińska zlokalizowane jest między ulicami Marysińską, a Okopową. Bezpośrednie usytuowanie komunikacji miejskiej ułatwia dojazd do centrum jak i do pełnego zaplecza edukacyjnego, usługowego i kulturalnego.


Lokalizacja