Apartamenty Marysińska

Inwestycja

Inwestycja „Apartamenty Marysińska” będzie obejmowała dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z wydzielonym parkingiem. Planowany termin ukończenia inwestycji to III-IV kwartał 2018 r. 

Charakterystyka

Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy tak również Apartamenty Marysińska zostanie zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegieł i pustaków ceramicznych. Ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem o grubości 15 cm i zaciągnięte tynkiem mineralnym. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości oraz energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. i instalacje teletechniczne. Dla każdego lokalu – domu zostanie przydzielona komórka lokatorska. Miejsca parkingowe bezpłatne, ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców budynku.

Korzyści z zakupu 

Mając na uwadze, iż zakup mieszkania dla wielu osób jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, stworzyliśmy na podstawie dotychczasowego doświadczenia zarówno w budownictwie komercyjnym, budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym, optymalny projekt, który zapewni Państwu jak najlepsze warunki funkcjonalne i optymalnie zmniejszy koszty przyszłych opłat. Wypracowana możliwość zakupu materiałów odpowiedniej jakości za odpowiednią cenę oraz własna firma budowlana daje nam szanse zminimalizowania kosztów budowy, a co za tym idzie zaproponowania Państwu najlepszych cen sprzedaży mieszkań. 

Lokalizacja

Osiedle Apartamenty Marysińska zlokalizowane jest między ulicami Marysińską, a Okopową. Bezpośrednie usytuowanie komunikacji miejskiej ułatwia dojazd do centrum jak i do pełnego zaplecza edukacyjnego, usługowego i kulturalnego.


Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.