Apartamenty Radomsko/Sadowa - Etap II

Image

Apartamenty Radomsko/Sadowa - Etap II

Drugi etap nowej inwestycji, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Sadowej w Radomsku. 

Dobra lokalizacja, blisko centrum miasta, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz naszego budownictwa wielorodzinnego jest podstawą do przyszłego spokojnego mieszkania.

Cała inwestycja będzie obejmowała dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z wydzielonym parkingiem. W II etapie zostanie zrealizowanych 26 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalności. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na 2018 rok.

Jak wszystkie nasze inwestycje, tak i osiedle przy ul. Sadowej zaprojektowane jest w technologii tradycyjnej. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne murowane są z cegły i pustaków ceramicznych, ocieplone 15 cm warstwą styropianu i otynkowane tynkiem mineralnym. Budynki będą charakteryzowały się nowoczesną architekturą i przyjazną kolorystyką. Wielkość apartamentów jest zróżnicowana, od 43 do 73 metrów kwadratowych, począwszy od mieszkań 1 pokojowych typu studio do 4 pokojowych apartamentów rodzinnych. Do każdego mieszkania przypisana jest gratis komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Lokalizacja