Apartamenty Radomsko/Sadowa - Etap IApartamenty Radomsko/Sadowa - Etap I

Inwestycja

Nowa inwestycja, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Sadowej w Radomsku. 

Dobra lokalizacja, blisko centrum miasta, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz naszego budownictwa wielorodzinnego jest podstawą do przyszłego spokojnego mieszkania.

Cała inwestycja będzie obejmowała dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z wydzielonym parkingiem. W I etapie zostanie zrealizowanych 26 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalności.Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

Charakterystyka

Jak wszystkie nasze inwestycje, tak i osiedle przy ul. Sadowej zaprojektowane jest w technologii tradycyjnej. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne murowane są z cegły i pustaków ceramicznych, ocieplone 15 cm warstwą styropianu i otynkowane tynkiem mineralnym. Budynki będą charakteryzowały się nowoczesną architekturą i przyjazną kolorystyką. Wielkość apartamentów jest zróżnicowana, od 43 do 73 metrów kwadratowych, począwszy od mieszkań 1 pokojowych typu studio do 4 pokojowych apartamentów rodzinnych. Do każdego mieszkania przypisana jest gratis komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Korzyści z zakupu

Mając na uwadze, iż zakup mieszkania dla wielu osób jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, stworzyliśmy na podstawie dotychczasowego doświadczenia zarówno w budownictwie komercyjnym, budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym, optymalny projekt, który zapewni Państwu jak najlepsze warunki funkcjonalne i optymalnie zmniejszy koszty przyszłych opłat.

Wypracowana możliwość zakupu materiałów odpowiedniej jakości za odpowiednią cenę oraz własna firma budowlana daje nam szanse zminimalizowania kosztów budowy, a co za tym idzie zaproponowania Państwu najlepszych cen sprzedaży mieszkań na terenie Radomska.

Lokalizacja

Inwestycja powstaje przy ul. Sadowej w Radomsku, w bliskim sąsiedztwie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Centrum Handlowego, w którym znajdują się m.in. takie sklepy jak Rossmann, Lidl, Jysk oraz Ośrodka Sportowego. W ciągu kilku minut możemy dotrzeć również do Przychodni Lekarskiej oraz wszystkich pozostałych punktów handlowo-usługowych.

Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.