Osiedle domów Rąbieńska/Świąteczna - Etap III

Inwestycja

Osiedle „Rąbieńska/Świąteczna” to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych i dwurodzinnych w zabudowie szeregowej, powstające w Łodzi między ulicami Rąbieńską, Świąteczną i Dożynkową. Osiedle obejmuje 21 domów mieszkalnych dwurodzinnych w trzech zróżnicowanych szeregach tworzących jednolity zespół zabudowy z własną infrastrukturą drogową i techniczną. Inwestycja będzie realizowana w trzech niezależnych etapach. Pierwszy etap składa się z pięciu segmentów dwurodzinnych; zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2016r. 

Charakterystyka

Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy tak również Osiedle Rąbieńska/Świąteczna zostanie zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegieł i pustaków ceramicznych. Ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem o grubości 15 cm i zaciągnięte tynkiem mineralnym. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości oraz energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. i instalacje teletechniczne. Dla każdego lokalu –domu zostanie przydzielone miejsce postojowe lub garaż oraz zostaną wydzielone wspólne miejsca parkingowe. 

Korzyści z zakupu

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, którzy poszukują alternatywy pomiędzy ciasnymi mieszkaniami w blokach na dużych osiedlach miejskich, a indywidualnym domem jednorodzinnym poza miastem, stworzyliśmy zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej. Dwa niezależne wejścia, maksymalne rozplanowanie przestrzeni, duże doświetlenie, duże balkony, tarasy lub ogródki przynależne, miejsca parkingowe lub garaże, przy zachowaniu niedużej powierzchni użytkowej i bardzo atrakcyjnej ceny – te wszystkie aspekty wyróżniają i cechują naszą inwestycję. Doświadczenie i pozycja, jaką zdobyliśmy na rynku budowlanym pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów całej inwestycji, kosztów przyszłego użytkowania oraz zaproponowania najkorzystniejszej ceny sprzedaży. Jesteśmy przekonani, iż zaproponowana formuła domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej, z nowoczesną architekturą i wysokim standardzie wykończenia idealnie wpisana w infrastrukturę cichego, spokojnego osiedla zadowoli każdego, kto chce nabyć lub zmienić dotychczasowe ciasne mieszkanie w blokach, a przede wszystkim ceni sobie większą swobodę i wygodę użytkowania. 

Lokalizacja

Osiedle Rąbieńska/Świąteczna zlokalizowane jest między ulicami Rąbieńska, Świąteczna i Dożynkowa. Teren jest otoczony niską i wysoką zielenią, sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna szeregowa. Od strony południowo-wschodniej działka graniczy z doliną rzeki Jasieniec. Bezpośrednie usytuowanie komunikacji miejskiej ułatwia dojazd do centrum jak i do pełnego zaplecza edukacyjnego, usługowego i kulturalnego. Lokalizacja