Osiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów ŁódzkiOsiedle Piotrkowska II - Aleksandrów Łódzki

Osiedle Piotrkowska II to drugi etap inwestycji obejmującej nowoczesny szeregowiec, składający się z 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, posiadających po dwa lokale mieszkalne każdy oraz wydzielonych miejsc parkingowych. Budynek powstanie przy ul. Piotrkowskiej w Aleksandrowie Łódzkim (okolice nr 79).

Lokale na parterze będą miały przynależny ogródek. Budynek zlokalizowany będzie w spokojnej okolicy miasta, wśród niskiej zabudowy domków jednorodzinnych. Lokalizacja blisko centrum sprawi, iż w ciągu zaledwie kilku minut możemy dostać  się do wszystkich najważniejszych i niezbędnych punktów handlowo-usługowych.

Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy, tak również Osiedle Piotrkowska II zostanie zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości oraz energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. i instalacje teletechniczne. 

Doświadczenie i pozycja, jaką zdobyliśmy na rynku budowlanym pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów całej inwestycji, kosztów przyszłego użytkowania oraz zaproponowania najkorzystniejszej ceny sprzedaży.

Jesteśmy przekonani, iż zaproponowana formuła domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej, z nowoczesną architekturą i wysokim standardzie wykończenia, idealnie wpisana w infrastrukturę cichego, spokojnego osiedla zadowoli każdego, kto chce nabyć lub zmienić dotychczasowe ciasne mieszkanie w blokach, a przede wszystkim ceni sobie większą swobodę i wygodę użytkowania. 

Z całą odpowiedzialnością możemy mówić, iż Osiedle Piotrkowska z tak doskonałą lokalizacją i nowoczesną architekturą, niskimi przyszłymi opłatami użytkowania, bardzo przystępną ceną zawierającą dodatkowo miejsce parkingowe oraz ogródek w przypadku mieszkań na parterze, jest jedną z najlepszych i niepowtarzalnych inwestycji w Aleksandrowie Łódzkim.


Planowany termin ukończenia inwestycji to II połowa 2023 roku 


Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.