Osiedle Wolności/BrzozowaOsiedle Wolności/BrzozowaOsiedle Wolności/Brzozowa

Inwestycja

Osiedle Wolności/Brzozowa, to inwestycja obejmująca nowoczesny szeregowiec, składający się z 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, posiadających po dwa lokale mieszkalne każdy oraz wydzielonych 16 miejsc parkingowych. Budynek powstaje w Aleksandrowie Łódzkim na rogu ulic Brzozowej i Wolności. Lokalizacja budynku w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta sprawia, iż w ciągu zaledwie kilku minut możemy dostać  się do wszystkich niezbędnych punktów handlowo-usługowych.

Z całą odpowiedzialnością możemy mówić, iż Osiedle Wolności/Brzozowa z tak doskonałą lokalizacją i nowoczesną architekturą, tradycyjną technologią budowania, niskimi przyszłymi opłatami użytkowania, bardzo przystępną ceną zawierającą dodatkowo pomieszczenie gospodarcze, miejsce parkingowe oraz ogródek w przypadku mieszkań na parterze, jest jedną z najlepszych i niepowtarzalnych inwestycji w Aleksandrowie Łódzkim.


Lokalizacja

UNI GRUP

Wojska Polskiego 66
95-070 Aleksandrów Łódzki
Tel kom : 880 857 834
Email : biuro@unigrup.pl

Firma UNI GRUP działa w różnych obszarach rynku nieruchomości. Wynajmuje i zarządza powierzchniami handlowymi, usługowymi i biurowymi. Uczestniczy w projektowaniu, realizacji i nadzorze inwestycji budowlanych, obiektów przemysłowych, sportowych oraz osiedli mieszkaniowych.

Powyższe ogłoszenia mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Zgodnie z art. 71 k.c. ogłoszenia, cenniki, informacje skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.