Apartamenty Łódź - Kolumny - Etap IX - Budynek B - Łódź

Image

Apartamenty Łódź - Kolumny - Etap IX - Budynek B - Łódź

Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję mieszkaniową na terenach dzielnicy Łódź - Górna przy ul. Kolumny 38A

Ludzie od pokoleń osiedlali się w najbardziej dogodnych i przyjaznych dla nich miejscach do życia. Apartamenty Kolumny umiejscowione są nad rzeką Olchówką, na terenach których były tworzone niegdyś pierwsze osady mieszkalne kultury tużyckiej oraz kultury przeworskiej. W ramach kilkuetapowej budowy docelowo powstanie dziesięć budynków o zróżnicowanej zabudowie, z szeroką gamą mieszkań, tworząc spójne osiedle mieszkaniowe.

Oprócz doskonałej lokalizacji wyróżnia się przestronnym zagospodarowaniem terenu, niską przyjazną, nowoczesną i przemyślaną architekturą z dużą ilością zieleni, która stworzy przyjazny i kameralny charakter do zamieszkania.

Jesteśmy przekonani, iż połączenie dotychczasowego doświadczenia i doskonałej lokalizacji, przestronnego zagospodarowania, dużego i przemyślanego zróżnicowania mieszkań z obszernymi balkonami, wysokim standardem wykończenia, w przystępnej cenie, zawierającej komórkę lokatorską i darmowe miejsce parkingowe, będzie stanowiło atrakcyjną i konkurencyjną ofertę mieszkaniową na łódzkim rynku nieruchomości.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI - Etap IX - budynek "B"

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy IX etapu - budynek „B”   

Oddanie grudzień 2025

Liczba budynków: inwestycja będzie się składać z 10 budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Liczba kondygnacji: budynek posiadać będzie 4 kondygnacje naziemne

Liczba mieszkań: w budynku znajdować się będą 43 lokale mieszkalne

Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 275cm do 295cm wysokości

Standard budowy: standard deweloperski, metoda tradycyjna, cegła ceramiczna, docieplenie styropianem 15cm, zasilanie w ciepło z sieci miejskiej

Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie   dodatkowe:  jeden balkon lub dwa

Komórki lokatorskie: posiada - w cenie

Miejsca postojowe: miejsca naziemne w ilości odpowiadającej jedno miejsce na jeden lokal mieszkalny - w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji na zadrzewionym, pokrytym trawą terenie dawnego dworskiego ogrodu znajduje się obiekt rekreacyjny Stawy Jana, a na nim m.in. park linowy, kąpielisko strzeżone (sezonowo), przystań wodna, wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, łodzie, rowery wodne), kompleks boisk typu ORLIK, boisko do sportów plażowych, plac zabaw, stacja do streetworkoutu, miejsca do grillowania.

Lokalizacja

Wolne lokale (parter)

Wolne lokale (piętro I)

Wolne lokale (piętro II)

Wolne lokale (piętro III)